Meist

HUNDU on Rakvere Joogakooli huviringide ja töötubade osakond. Hundu pakub lisaväärtust nii täiskasvanutele kui lastele huvitegevuse ringide, töötubade, loengute, treeningute ja laagrite näol.

Usume siiralt, et huvitegevus on osa haridusest, mis aitab inimesel endas leida mängulisust, rõõmu ja oskuseid koguks eluks.

Ootame endaga koostööd tegema erinevaid ettevõtteid, kes soovivad panustada huviharidusse: info@hundu.ee

Oleme alati avatud vabatahtlikele, kes soovivad panustada huvitegevusse või kes otsivad praktikat.

Katri

KATRI KALDARU

Rakvere Joogakooli direktor – katri@hundu.ee
 

Tunnid:

Eesti keele klubi

Loovusring

Lastejooga

Töötoad

Laagrid

Usun toetavate keskkondade loomise olulisusesse. Laste ja noorte puhul on see eriti tähtis, nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Toetavas keskkonnnas on lastel ja noortel palju kergem ennast teadvustada ja ennast arendada. Leida üles see miski, mis paneb silma särama.

Oma laste ja joogaõpilaste tesitmoodi huvid panid aluse esimestele huviringidele. Alustasime kokkamisest, meisterdamisest, näidendite kirjutamisest. Eesti keele klubi sündis vajadusest ja koostööst linna õpetajatega. Nii oleme jõudnud tänasesse päeva ja Hundu juurde.

Kõrghariduse olen omandanud Inglismaal visuaalse kommunikatsiooni erialal, Kent Institute of Art and Design ja Eestis kunsti erialal, Eesti Kunstiakadeemias. Hiljem õppisin juurde veedamantrate õpetajaks ja joogaterapedudiks Indias ja Austrias, Krishnamacharya Healing and Yoga Foundationis.

Töötan õpetajana ja joogaterapeudina. Varasemalt olen pidanud mahepoodi ja töötanud Rakvere Waldorfkoolis, Rakvere Gümnaasiumis ja Rakvere Reaalgümnaasiumis.

Mulle on olulised loodus, mahepõllumajandus, ravimtaimed, planeedi tervis ja inimesed. 

Olen Rakvere Joogakooli ja MTÜ Kõiksus juht ja asutaja.

ANNETT MÄE

Huvijuht- annett@hundu.ee

Tunnid: 

Üldkehaline treening

Loovusring

Inglise keele klubi

Lastejooga

Töötoad

Laagrid

Minu elu on alati saatnud sport ja kunst. Kooliajal võis mind leida tihti korvpallisaalist,  Nõmme mändide vahel jooksmas, rattaga mägedes sõitmas või rulluiskudel kihutamas. Sinna vahele nokitsemised, köitmised  ja joonistamised Tallinna Nõmme Huvikoolis. Tunnen, et mul on ääretult vedanud õpetajatega ja treeneritega. Ilmselt ka põhjus, miks õpetan Rakvere Joogakoolis (HUNDUS). Head ja motiveerivad eeskujud õppeaastatest. Leidsin tee õpetamise juurde, et edasi anda mitte ainult õpetussõnu, vaid seda tunnet, et elus on kõik võimalik kui tahta. Ja, iga oskus on võimalus!

Kõrghariduse olen saanud Inglismaalt ja Hollandist. Olen õppinud kunsti ja disaini Cambridge Regional College’is. Rahvusvahelist äri ja keeli Anglia Ruskini Ülikoolis (Cambridges) ja Hogeschool Zuydis (Hollandis). Lisaks läbisin 2021 Turunduslaboris turundusalaseid loenguid, mille tarkusteri saab edukalt kasutada joogakoolis õpetamisel. 

Rühmatreenerina olen tegev olnud aastast 2008. Amet, mis alati kripeldas südamesopis, et teoks saada. Treenerina oli mul kontakt ainult täiskasvanute treenimisega, kuid tundsin, et soovin laste heaolusse ja arengusse  panustada. Seega otsustasin 2018 läbida Laste Jooga Stuudio koolituse, mille järel olen tegev olnud lastejooga õpetajana.

LIIS NILLER

liis@hundu.ee

Tunnid:

Loovtants

Lastejooga

Töötoad

Laagris

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsuosakonna ja tegutsenud Rakveres nüüd juba kümmekond aastat tantsu-, liikumis-, ja kunstiõpetajana. 

Oma tantsuoskusi olen täiendanud NoTaFe suvekoolides Viljandis, ImPulsTanz festivalil Austrias, Kuopio Tanssii- ja Soi festivalil Soomes ning paljudes väiksemates töötubades Eestis ja mujal.

Joonistamise, maalimise ja meisterdamisega olen ma tegelenud nii kaua, kui mäletan. Tants tuli sinna juurde gümnaasiumi ajal ja edasi süvendatult ülikoolis. Viimastel aastatel aga olen hakanud põhjalikumalt tegelema joogaga. 

HILLE HENDRIKSON-Suumann

hille@hundu.ee

Tunnid:

Eesti keele klubi

Olen üles kasvanud Võrumaal, kus lõpetasin väikse Haanja Põhikooli. Lõpetasin Tartu Kunstikooli dekoratsiooni ja kunstilise kujundamise erialal, õppisin aasta Tallinna Pedagoogikaülikoolis eesti keelt ja kirjandust, kõrghariduse sain Viljandi Kultuuriakadeemiast, näitleja erialal.

Töötanud olen näitlejana Tartu Lasteteatris, Endla teatris ja Rakvere teatris. Erinevatel eluperioodidel olen töötanud ka hauakiviraidurina, tänavakunstnikuna, teinud tõlketöid ja olnud poemüüja. Praegu töötan kohvikus külmlaua kokana ja teen Joogakoolis lastele eesti keele klubi.

Mulle pakub huvi eesti keele areng, kestlik majandus ja laiemalt loodust säästva elulaadi võimalikkus, toiduvalmistamine, kunst, muusika ja psühholoogia. Usun, et lapsed on meile sõnumitoojad tulevikust, mistõttu peaks neid tähelepanelikult kuulama ja pakkuma omalt poolt vahendeid, mida nad oma sõnumi paremaks väljendamiseks kasutada saaksid. 

MARVI MIHKELS

marvi@hundu.ee

Tunnid:

Kogemusnõustaja

Individuaaltunnid

Töötoad

Laagrid

Elan Järvamaal, kuid pärit olen Pärnumaalt. Hetkel töötan erivajadustega inimeste tegevusjuhendajana, aga varasemalt on elu pakkunud mulle mitmeid huvitavaid väljakutseid – olen õppinud aiandust, olnud poemüüja, koolitustel toitlustaja, kunsti- ja käsitööringi juhendaja ja töötanud lisaks ka noortekeskuses ja lastelaagrites.

Olen kolme lapse ema ning nendest kõige noorem on autist. Lisaks on mul ka kolm aastat vanem vend, kellel on PCI ja epilepsia. See teekond on olnud konarlik, kuid väga õpetlik ja ka siirast rõõmu täis. Oma kogemusi olen hea meelega valmis jagama. Usun, et alati on olemas lahendused ning keegi ei peaks oma mures üksi olema. 

Hindan elukestvat arengut, mistõttu mulle meeldib ennast pidevalt uute teadmistega täiendada. Näiteks olen õppinud traumatööd kunstiteraapias, toimetulekut verbaalse ja füüsilise agressiooniga ning suhtlemise ja koostöö põhimõtteid erivajadustega laste ja vanematega.